جی  6 ال‌ جی احتمالا یک ماه زودتر از گلکسی اس 8 سامسونگ به بازار خواهد آمد

شرکت ال جی قصد دارد به بهترین نحو ممکن از تاخیر گلکسی S8 در ورود به بازار استفاده کند.

به گزارش ایسکانیوز، بعد از حضور تحسین‌ برانگیز در نمایشگاه CES 2017، حالا باید منتظر باشیم تا عملکرد شرکت‌های کره‌ای سامسونگ و ال‌جی را در کنگره جهانی موبایل یا همان MWC نظاره‌گر باشیم. در حال حاضر انتظار می‌رود سامسونگ پرچمدار جدید خود گلکسی S8 را در این رویداد معرفی کند و ال‌جی هم احتمالا G6 را به این نمایشگاه خواهد آورد.

این در حالی است که بنابر اخبار منتشر شده از کشور کره جنوبی، ال‌جی الکترونیکس قصد دارد پرچمدار خود را سریع‌تر از سامسونگ به ویترین فروشگاه‌ها برساند. بر این اساس، ال‌جی G6 در تاریخ دهم مارس یعنی دو هفته بعد از رونمایی در پایان ماه فوریه به بازار عرضه خواهد شد.

البته این تاریخی است که برای عرضه محصول در بازار کره جنوبی اعلام شده است. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد ال‌جی قصد دارد نهایت بهره‌وری را از تاخیر گلکسی S8 در ورود به بازار داشته باشد. درحالی که همگان منتظر انتشار گزارش نهایی در خصوص مشکل گلکسی نوت 7 هستند.

شایعات حکایت از آن دارند که ایراد در طراحی سخت‌افزاری (و نه خود باتری) دلیل ایجاد بحران آتش‌سوزی در این محصول بوده و سامسونگ قصد دارد برای اطمینان از برطرف شدن کامل مشکل، بررسی‌های دقیقی را روی گلکسی S8 انجام دهد. از سوی دیگر، خبرهایی هم مبنی بر عرضه گلکسی S8 به بازار، همزمان با رونمایی آن به گوش می‌رسد.

منبع: فارنت

205/200

کد خبر: 721092