سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی گفت: به هیچ‌وجه به پنالتی گرفته شده به ضرر تیمم فکر نمی‌کنم.
به گزارش ایسکانیوز، نیکو کواچ پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر تیم ملی برزیل در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 در کنفرانس خبری عنوان کرد: من این پیروزی را به برزیلی‌ها تبریک می‌گویم. آنها بسیار خوب بودند و توانستند پیروز شوند.
وی با تمجید از عملکرد شاگردانش برابر برزیل، ادامه داد: بازیکنانم تمام تلاش‌شان را برابر برزیل به کار گرفتند و هر چه توان داشتند در زمین گذاشتند و با اینکه مستحق کسب یک امتیاز بودیم اما در نهایت شکست خوردیم. ما همه را تحت تأثیر قرار دادیم و به احترام بازیکنانم کلاهم را از سر بر می‌دارم. افتخار می‌کنم که مربی چنین تیمی هستم.
سرمربی تیم ملی کرواسی در خصوص پنالتی مشکوکی که نیشیمورای ژاپنی برای برزیل گرفت، گفت: من به هیچ‌وجه به این پنالتی فکر نمی‌کنم، چون همه افراد حاضر در استادیوم دیدند که داور اشتباه کرد و حرکت بازیکن کرواسی پنالتی نبود.
کواچ با انتقاد از عملکرد داوری در دیدار افتتاحیه جام جهانی، خاطرنشان کرد: من دو روز قبل هم گفته بودم که امکان دارد چنین اتفاقاتی در بازی رخ دهد.
وی خاطر نشان کرد: برزیل تیمی نیست که بخواهد به لطف اشتباهات داوری برنده شود و من هم نمی‌خواهم که داور را مقصر شکست تیمم بدانم.
کد خبر: 9059

وب گردی

وب گردی