پانسیون آموزشی نوروزی برای کنکوری ها

کتابخانه استاد حکیمی در نوروز 97 ویژه برنامه پانسیون نوروزی را برای دانش آموزان و کنکوری ها برگزار می کند.

به گزارش ایسکانیوز از فرهنگسرای خاتم (ص)، این برنامه با هدف برخورداری دانشجویان و دانش آموزان به ویژه کنکوری ها از محیط مناسب برای مطالعه و آموزش، در ایام تعصیلات نوروز برگزار می شود.

براساس این خبر، این برنامه به مدت 11 روز در کتابخانه استاد حکیمی برگزار می شود و دانش آموزان در طول دوره در یک محیط کاملا آرام و بدون استرس به مطالعه می پردازند.

بر اساس این گزارش تغذیه، مشاوره تحصیلی و مسابقات فرهنگی از جمله برنامه های این اردوی تحصیلی است و کلیه امکانات کتابخانه استاد حکیمی و واحد آموزش فرهنگسرای خاتم (ص) شامل سالن مجهز مطالعه، کلاس های آموزشی، نمازخانه و محل استراحت و هم چنین میان وعده غذایی در اختیار شرکت کنندگان است.

خدمات عمومی این پانسیون نوروزی به تمام گروه های سنی ارایه می شود و پایه های نهم، یازدهم، چهارم دبیرستان و سوم هنرستان از خدماتی اختصاصی اساتید کانون فرهنگی آموزش برخوردار می شوند.

ریاضی و علوم تجربی نهم برای آمادگی ورود به مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، دروس هنرجویان سوم هنرستان، دروس ریاضی و فیزیک برای یازدهم و چهارم ریاضی، زیست شناسی و شیمی برای یازدهم و چهارم تجربی، عربی و ادبیات برای یازدهم و چهارم انسانی، دروس تخصصی است که با حضور اساتید کانون فرهنگی آموزش برای دانش آموزان و کنکوری ها جمع بندی خواهد شد.

کتابخانه استاد حکیمی این برنامه را دوم تا 12 فروردین 97 برگزار می کند و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 66207081-66297525 تماس بگیرند.

502

کد خبر: 915016

وب گردی

وب گردی