سرپرستان ۲ واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی، سرپرستان واحدهای جویبار و فارسان را منصوب کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی (ایسکانیوز)، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه ای دکتر رضا فرصتی جویباری را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار و حسین نبیئی بروجنی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر رضا فرصتی جویباری

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

دکتر رضا فرصتی جویباری با دارا بودن دکترای زبان و ادبیات فارسی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر است که سوابق اجرایی ازجمله رئیس دانشکده علوم انسانی واحد قائمشهر، معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده علوم انسانی واحد قائمشهر و... را در کارنامه دارد.

دکتر طهرانچی همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات دکتر داریوش حمیدی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار تقدیر و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان

برادر گرامی جناب آقای حسین نبیئی بروجنی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

دکتر محمدمهدی طهرانچی

آقای حسین نبیئی بروجنی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان است که پیش از این معاون اداری و مالی این واحد دانشگاهی بوده است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1094141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =