آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون کاردانی نظام جدید از امروز

مهلت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی که علائم بیماری آنها از ۶ مرداد به صورت قطعی تایید شده، از امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد آغاز می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ برای متقاضیان کدرشته های امتحانی با آزمون در صبح جمعه ۲۲ مرداد در ۱۸۸ شهرستان برگزار می‌شود.

متقاضیان گزینش در رشته های بدون آزمون می‌توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کد رشته محل های انتخابی خود از تاریخ  ۱۹ تا ۲۲ مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

متقاضیانی که در زمان مقرر  ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیر ۱۴۰۰  موفق به ثبت نام نشده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند با توجه به اطلاعیه ثبت‌نام ۳۰ خرداد نسبت به ثبت/نام در رشته های بدون آزمون از ۱۹ تا ۲۲ مرداد اقدام کنند.

برگ راهنما برای متقاضیان رشته های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون منحصراً برای متقاضیان رشته های با آزمون از روز سه‌شنبه ۱۹ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه سازمان قرار می‌گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا متقاضیان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

متقاضیان ثبت‌نام کننده در رشته های با آزمون لازم است در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کدرشته محل‌های انتخابی خود با توجه به توضیحات این اطلاعیه و برگ راهنمای شرکت در آزمون در صورت نیاز اقدام کنند.

برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کدرشته محل های جدید و یا اصلاحاتی را پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته به این سازمان اعلام کرده‌اند که این قبیل کدرشته محل ها و اصلاحات اعلام شده در اطلاعیه مورخ  ۱۸ مرداد این آزمون در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لازم است متقاضیان رشته‌هاس باآزمون یا با سوابق تحصیلس نسبت به مطالعه آن اقدام نموده و در صورت تمایل با توجه به مندرجات این اطلاعیه رشته‌ محل هاس انتخابی خود را ویرایش کنند.

به منظور ارائه خدمات متقاضیان آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است.

بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از ۶ مرداد به صورت قطعی تایید شده لازم است از امروز چهارشنبه ۱۳ تا ۱۵ مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش موردنظر بارگذاری کنند.

 متقاضیانی که این فرم را تکمیل کنند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفادر شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد. 

 با توجه به اینکه سازمان سنجش اطلاعات متقاضیان آزمون را برای بررسی در سامانه ماسک به وزارت بهداشت ارسال می‌کند، درصورتی‌که متقاضی در بازه زمانی مذکور دچار بیماری کرونا شده باشد و در سامانه خوداظهاری اعلام نکنند اطلاعات او  از وزارت بهداشت اخذ خواهد شد. براین اساس انتظار دارد متقاضیان نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری سازمان اقدام لازم را به عمل آورند تا برنامه ریزی لازم در زمان مناسب برای تعیین حوزه امتحانی به عمل آید.

انتهای پیام/

کد خبر: 1105613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =