تهران- ایسکانیوز: فیلم «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی که در جشنواره سی و سوم سیمرغ بلورین بهترین فیلم را از آن خود کرد شب گذشته در پردیس ملت اکران افتتاحیه داشت.

195576_995

به گزارش خبرنگار سینمایی ایسکانیوز، «رخ دیوانه» که از بیست اسفند در گروه سینمایی قدس اکرانش آغاز شده، شب گذشته، بیست و سوم اسفند با حضور دکتر محمد عارف و علیرضا تابش در پردیس سینمایی ملت اکران شد.

دکتر محمدرضا عارف ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی ، علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و جمعی از هنرمندان سینما با حضور در پردیس سینمایی ملت به تماشای فیلم سینمایی «رخ دیوانه» جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی نشستند .

  سیروس الوند ، مجتبی راعی ، ناصر شفق ، سعید سهیلی ، نظام کیایی ، ساعد سهیلی ، امیر جدیدی ، بیژن امکانیان و ....... از جمله حاضرین در این مراسم بودند .


« رخ دیوانه» داستان چند جوان است که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط‌ بندی در مسیری پیچیده و دلهره‌آور می‌افتند، مسیری که درک جدیدی از زندگی و اجتماع را برای هرکدامشان رقم می‌زند.


195577_481


طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، امیر جدیدی، سحر هاشمی، رضا آحادی، فرنوش آل احمد، بیژن امکانیان، گوهر خیراندیش، امیرمحمد زند گروه بازیگران «رخ دیوانه» را تشکیل می دهند.


 فیلمنامه «رخ دیوانه» را محمدرضا گوهری براساس طرحی از ابوالحسن داودی نوشته است و دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیرفیلمبرداری : فرشاد محمدی، مدیر صدابرداری: نظام کیایی،تدوین: بهرام دهقانی، طراحی و ترکیب صدا : بهمن اردلان، موسیقی : کارن همایونفر، طراح چهره‌پردازی: مهری شیرازی، طراح صحنه و لباس : مجید لیلاجی، شهریار کلهر، مدیر تولید: روح‌الله مهاجری، منشی صحنه: نفیسه ذاکری، روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: مهیار جوادیفر، عکاس: مسعود اشتری، فیلمبردار پشت صحنه : پویان بحق


 195574_729

کد خبر: 240916

وب گردی

وب گردی