ایسکانیوز: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی برای پذیرش مصدومان و آسیب دیدگان احتمالی حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.
به گزارش اداره کل پزشکی قانونی استان تهران بشیر نازپرور گفت: تمام مراکز پزشکی قانونی سطح استان در ساعات اداری و واحد کشیک عصر و شب این اداره کل آماده پذیرش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال می‌باشند.

وی گفت: امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته شده توسط دستگاه‌های ذیربط امسال شاهد حوادث کمتری در زمینه چهارشنبه آخر سال باشیم و حوادث احتمالی منجر به فوت کسی نشود ولیکن مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی این اداره کل واقع در کهریزک برای پذیرش و رسیدگی به موارد فوت احتمالی حوادث آمادگی کامل دارد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران افزود: با توجه به اینکه اکثر حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال در ساعات غیر اداری رخ می‌دهد شهروندان می‌توانند با در دست داشتن نامه از مراجع قضایی و کلانتری‌ها به واحد کشیک عصر و شب پزشکی قانونی استان به نشانی: خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه معراج مراجعه کنند.

نازپرور گفت: همانطور که قبلاً هم اشاره کردم با توجه به اینکه خطرات این روزه بیشتر متوجه کودکان و نوجوانان می‌باشد به والدین توصیه می‌شود تا برای حفظ سلامت فرزندان خود مراقبت و نظارت بیشتری بر آنها داشته باشند و مواد آتش‌زا را از دسترس آنها دور نمایند.

وی همچنین توصیه کرد: در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی سریعاً کودکان و افراد مسن را از محل حادثه دور کرده و به جای امن منتقل نمایند و در اسرع وقت با مراکز امدادی تماس بگیرند.
کد خبر: 242642

وب گردی

وب گردی