برتری مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی ملکان در همایش انتظار موعود

مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان به‌عنوان مقاله برتر در همایش انتظار موعود این شهرستان شناخته شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مقاله زیبا حسینی استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان با عنوان(نقش زنان در قیام امام حسین (ع) و امام زمان (عج) در ۴ بخش مقدمه، مفهوم شناسی، نقش زنان در قیام امام حسین (ع) و نقش زنان در حکومت مهدوی نگاشته شده است.

این مقاله از بین ۱۲۰ مقاله وارده به دبیرخانه همایش و جزو ۱۲ مقاله برتر همایش انتخاب و با حضور جمعی از مسئولان محلی مورد تجلیل قرار گرفت.

در بخش مقدمه این مقاله آمده است: زن مسلمان خود زنده کننده شریعت و مدافع آن در همه عرصه‌ها بوده و از این راه به مقام عالی انسانیت وارد می‌شود و برتر از ملک و حوریه بهشتی می‌شود؛ زیرا در همه این عرصه‌ها شخصیت و عفت و قداست خانواده را نیز حفظ کرده و از جهتی نقش او فراتر از مرد گشته و خود انسانی است که انسان می‌آفریند و انسان پرورش می‌دهد.

براساس این گزارش، زیبا حسینی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بوده و از سال ۹۴ در گروه معارف با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان همکاری دارد.

گفتی است در مراسم اختتامیه پنجمین همایش انتظار موعود هیئت داوران از بین ۱۲۰ مقاله رسیده از شهرهای شمال غرب کشور تعداد ۱۲ مقاله را به نیت ۱۲ معصوم انتخاب و مورد تجلیل قرار داد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1043742

وب گردی

وب گردی