سرلشکر سلامی: تک تک مردم برای ما به اندازه همه ملت ارزشمند هستند / 11 اسفندماه‌ یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه تک مردم برای ما به اندازه همه ملت ارزشمند هستند، گفت: برای یک نفر از مردم، ما همه وجودمان را می گذاریم.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسدارن در مراسم بهره‌برداری از طرح محرومیت‌زدایی سپاه فجر استان فارس با اعلام رمز مبارک‌ «یا صاحب‌الزمان یا صاحب‌الزمان یا صاحب‌الزمان» دستور افتتاح طرح‌های عمرانی و غیرعمرانی را صادر کرد.

بیشتر بخوانید:

قالیباف: انتخابات منطقی ترین و پرثمرترین حوزه برای تحول در کشور است

در همه محافل ‌نام شیراز برجسته و نوآفرین است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه، با بیان اینکه شیراز در تکوین شخصیت تاریخی و تمدن‌سازی ایران، یک‌ نام درخشان و جهانی است، اظهار داشت: در همه محافل علمی، فلسفی و ادبی و تمدنی جهان، نام شیراز برجسته و نوآفرین است.

سرلشکر سلامی با اشاره به تقدیم 15 هزار شهید در استان فارس در دفاع مقدس، تصریح کرد: به همین دلیل شیراز همچنان مغضوب دشمنان اسلام و ایران است، اما این استان به فضل الهی در حال حرکت است.

تلاش‌ دشمن برای تبدیل همه عرصه‌های زندگی مردم به میدان جنگ

وی با اشاره به تلاش‌های دشمن برای تبدیل کردن همه عرصه‌های زندگی مردم به میدان جنگ، تاکید کرد: حرکت شتابنده مردم و بسیجیان برای عروج و به قله رسیدن را تجربه می‌کنیم، از تاریخ سختی عبور کردیم ، مخاطراتی را که دشمنان برای این ملت وجود آوردند، اگر به هر ملتی وارد می‌شد، حتی قدرتمندترین کشورها مثل آمریکا بود، می‌شکست و از پا می‌افتاد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه خداوند نعمت‌هایی خاص را به این ملت عطا کرده که در جای دیگری دیده نمی‌شود، تصریح کرد: خصوصیات استثنایی برای ملت ایران وجود دارد و قوی شدن در نقطه فشار، یکی از این خصوصیات است؛ چرا که هر ملتی وارد جنگ شود، حتی اگر پیروز شود، شکننده می‌شود، اما ملت ایران به واسطه اتکای این ملت به منطق وحی و قرآن در پرتوی هدایت‌های نایب امام زمان، از آن جنگ قدرتمندتر شده است.

باید با قدرت‌های بزرگ وارد کارزار شویم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خداوند این ملت را از هر صحنه‌ای عزیز و سربلند خارج می‌کند و ما کارآزموده شدیم متوجه شدیم باید با قدرت‌های بزرگ وارد کارزار شویم.

وی با بیان اینکه موضوع نبرد قدرت‌های جهانی با یاران، بر سر تعادل است، ولی وقتی می‌جنگیم، این دشمن است که از تعادل خارج می‌شود و مجبور به تغییر موضع و تنزل سطح هدف می‌شود. جنگ اقتصادی می‌کند تا نظام اقتصادی را فلج‌ کند و فقر و محرومیت و اسارت اقتصادی را بر مردم ‌تحمیل می‌کند، ولی مردم ایران با تبعیت از منبع نور یعنی امام زمان و نائب برحقش خطرات تحریمی را به فرصت‌هایی باشکوه برای ساخت همه نیازها در داخل کشور تبدیل می‌کنند.

امروز ما ماهواره به فضا می‌فرستیم و تولید علم داریم

وی با اشاره به قبل از انقلاب که ایران برای پیش پا افتاده‌ترین‌ نیازهای روزمره مردم هم به کشورهای غربی وابسته بود، اما امروز در فروشگاه‌ها که می‌رویم، همه نیازهای روزمره را از تولیدات داخلی می‌بینیم، تاکید کرد: با ترور دانشمندان ما و محدود کردن ما در همه عرصه‌ها، دشمن تلاش کرد ما را منزوی کند، اما امروز ما ماهواره به فضا می‌فرستیم و تولید علم داریم.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه همه فضاهای مختلف را در ایران به جنگ تبدیل کردند، تاکید کرد: اما ایران اسلامی با رهبری ولایت به عنوان تجسم حقیقی مکتب اسلام، اسلام به عنوان مجموعه‌ای انگیزه بخش و قدرت‌آفرین، و ملت، ملتی وفادار، مقاوم و نافذالبصیر ایستاد و ملتی حدید از ایران را به نمایش گذاشته است.

هرجایی که دشمن نفوذ کند، آن راه را می‌بندیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هر جایی که دشمن نفوذ کند، آن راه را می‌بندیم، و این، با اتحاد نیروهای مردمی و بسیج با هم امکان‌پذیر است، ادامه داد: رحمت الهی و نصرت جاری خداوند را باید مورد اعتماد قرار دهیم.

وی گفت: مردم کف جامعه ما فلسفه اصلی نظام و انقلاب ما هستند، اگر اطلاع‌رسانی‌ می‌کنیم، برای امیدبخشی است نه برای منت گذاشتن، ما پیش‌مرگ مردمیم و به دشمنان می‌گوییم هرچه با ما درگیر شوید بیشتر نشان می‌دهید که ناکامید، ما کوتاه نمی‌آییم و این راه ادامه دارد تا لباس فقر ومحرومیت از همه افراد این ملت خارج‌ و لباس  رفاه بپوشد.

11 اسفندماه‌ یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم

سرلشکر سلامی با بیان اینکه تک‌تک این مردم برای ما به اندازه ملت عزیزند، تصریح کرد: جمعه 11 اسفندماه، یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم و همچون راهپیمایی 22 بهمن، حضور ملت پای صندوق‌های رای، مشت محکم دیگری به دهان دشمن می‌زنند.

منبع: تسنبم

انتهای پیام/

کد خبر: 1221493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =