4 هزار  تهرانی  برای نخستین باربه مناطق جنگی اعزام می شوند

در نهمین مرحله از اعزام راهیان نور شهرداری تهران که از 13 اسفند ماه آغاز شده است حدود 4 هزار نفر از شهروندان تهرانی برای نخستین بار مناطق عملیاتی جنوب شده اند.

به گزارش ایسکانیوز اصغر میرزایی مسئول اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران در حاشیه مراسم بدرقه کاروان منطقه 18 که صبح امروز برگزار شد با اعلام خبر فوق افزود:در این مرحله از اعزام راهیان نور شهرداری تهران، تلاش شده است که شهروندانی که تا کنون مناطق عملیاتی جنوب کشور را زیارت نکرده اند به این مناطق اعزام شوند.

مسئول اعزام راهیان نور شهرداری تهران گفت: هر چه داریم به برکت شهداست و راهیان نور مسیری است که می تواند نسل جوان را با ارزش های دفاع مقدس آشنا کرده تا شهدا الگوی مناسبی برای آنها باشد.

او گفت : مراسم بدرقه کاروان منطقه 18 در روز شهادت حضرت صدیقه کبری (س) و در جوار پیکر مطهر دو شهید گمنام حال هوای معنوی خاصی داشت و استقبال نسل جوان از پیکر های مطهر این شهدای گمنام در این مراسم حال و هوای روزهای جبهه را زنده کرد.

میرزایی گفت: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با همکاری اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران با بهره گیری از تجربیات سال های گذشته و از ماهها قبل در تلاش است تا میزبان خوبی برای زائران مشهد الشهدا باشد و خدمت رسانی به زائران عزیز افتخار بزرگی است که نصیب باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت شده است.

او گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور شهرداری تهران تا 8 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت و ان شاءالله در پایان مرحله نهم اعزام کاروان ها حدود ده هزار نفر از شهروندان مناطق مختلف، سرزمین های نور را زیارت می کنند .

گفتنی است مراسم بدرقه کاروان راهیان نور منطقه 18 صبح امروز با حضور مصطفی سلیمی شهردار منطقه 18 ، اردشیر آل عوض معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بازرسی شهرداری تهرانو اصغر میرزایی مسئول اعزام راهیان نور شهرداری تهران برگزار شد.

105105

کد خبر: 607436

وب گردی

وب گردی