زنان کمیسیون فرهنگی مجلس میلاد حضرت فاطمه (س) را تبریک گفتند

زنان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پیامی همزمانی میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سال نو را به مردم ایران به ویژه مادران پرافتخار کشورمان تبریک گفتند.

به گزارش ایسکانیوز، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام آنکه می میراند و از نو زنده می کند.

این روزها که هر صبح جوانه‌ای سر از خاک بر می‌آورد و شکوفه‌ای نو بر شاخساری خشکیده شکوفا می‌شود
چه فرخنده است همزمانی میلاد دوباره مادر خاک و مادر آب!

در این همزمانی که نبض حیات در رگهای خاک به تپش در آمده است، میلاد ام ابیها فاطمه زهرا علیهاسلام به آن رونقی صد چندان بخشیده است و روزی که به دو نام مقدس "زهرا" و "مادر" زینت یافته است، در این تصادف فرخنده با بهار، یادآور آن است که مادر هماره منشا رویش‌ها و جوانه زدن هاست.

و همانگونه که مادر زمین از شیره جان خود بر تن گیاهان زندگی دوباره می‌بخشد، مادران این سرزمین که به حق هویت بخش این آب و خاکند چه با خونی که از شیره جانشان در تن فرزند ریخته‌اند و چه با خون فرزند که به خاک مقدس ایران زمین تقدیم کرده‌اند، در حفظ و بالندگی این مرز پرگهر نقشی مقدس و انکارناپذیر داشته اند. از دیگر سو میلاد فاطمه زهرا (س) یادآور میلاد فرزند اسوه اش، بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نیز هست.

ضمن بزرگداشت روز ملی شدن صنعت نفت، اینجانبان سیده فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی وپروانه سلحشوری، بانوان کمیسیون فرهنگی، همزمانی فرخنده فال میلاد ام ابیها و روز مادر با تازه شدن طبیعت و سال نو را به عموم مردم ایران، خاصه مادران پرافتخار ایران، تبریک و تهنیت می‌گویند.

امید است که این تقارن نیک و فال نیکو نویدبخش سالی پر از شکوفایی و بالندگی در تمام زمینه ها برای مردم زحمتکش و لایق ایران زمین باشد. چنین باد؛

انشاالله.

خبرنگار:علی درخشان/تایید:حسین نقاشی

کد خبر: 741905

وب گردی

وب گردی