گردان و یک دروازه بان برزیلی در راه پرسپولیس

در پی منتفی شدن حضور بیرانوند و اتفاقی که برای مکانی افتاد، سرخپوشان پایتخت در پی جذب دروازه‌بان هستند.

به گزارش ایسکانیوز،هر چند برانکو تمایلی به جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات لیگ پانزدهم نداشت اما وی با از دست دادن دو دروازه‌بانش مجبور شد تا در نیم فصل دوم یک سنگربان به تیم اضافه کند.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران تا آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس پیش رفت اما به علت به توافق نرسیدن دو باشگاه این انتقال صورت نگرفت.

گفته می شود، مسئولان پرسپولیس چند دروازه بان برزیلی به برانکو معرفی کردند که هیچ کدام مورد پسند سرمربی پرسپولیس قرار نگرفت.

طبق شنیده‌ها برانکو به بازیکنان برزیلی اعتقادی ندارد و خواستار جذب دروازه‌بان اروپایی است. بازیکنان اروپایی علاوه بر قیمت بالا حاضر نیستند به ایران بیایند.

به هر حال پرسپولیسی‌ها برای جذب دروازه بان خارجی باید یکی از خارجی‌های خود را از لیست کنار بگذارند.

شهاب گردان، دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان هم یکی از گزینه‌های مدنظر سرخپوشان در درون دروازه است اما توافق نهایی هنوز صورت نگرفته است.

همچنین صحبت‌هایی در مورد جذب پاشنکو مطرح شد اما با توجه به مخالفت برانکو با جدایی اومانیا این انتقال هم منتفی شد.

به هر حال جذب یک دروازه بان لبنانی هم روی میز طاهری قرار گرفت و برانکو هنوز نظرش را در خصوص این دروازه‌بان هنوز اعلام نکرده است.

همچنین زمزمه‌هایی در مورد جذب یک دروازه بان استرالیایی در تیم پرسپولیس نیز مطرح شده است.

طهماسبی، مظاهری، ننزیچ و علیرضا حقیقی گزینه‌هایی هستند که نامشان برای حضور در درون دروازه پرسپولیس مطرح است اما تاکنون هیچ کدام از این دروازه‌بانان مورد تایید برانکو قرار نگرفتند.

به هر حال باید دید سرخپوشان با کدام دروازه‌بان برای حضور در درون دروازه شان به توافق نهایی می رسند.

603/601

کد خبر: 570990

وب گردی

وب گردی