پیمان جلبی: درهای صداوسیما روی تمام استعدادها باز است!

رئیس رسانه ملی گفت: درهای صداوسیما بر روی تمام استعدادها و ظرفیت‌ها به ویژه کسانی که ایمان به فرهنگ و امانتداری مردم دارند باز است

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز؛ پیمان جبلی رئیس رسانه ملی درباره نام‌هایی که به عنوان مدیران جدید سازمان شنیده می‌شود و شائبه نداشتن رزومه مدیریتی برخی از آنها بیان کرد: آنچه برای ما اهمیت دارد ایمان به تحول در صداوسیماست، ایمان به ضرورت تحول در محتوا و رویکردها و بازگشت داشته‌ها و ظرفیت‌های جامعه و ایمان به اینکه در مقابل مردم و اخلاق مردم مسئولیم و در درجه اول کسی که می‌خواهد با ما همکار باشد باید این اعتقاد را داشته باشد.

وی درباره دیگر ملاک‌ها اضافه کرد: در درجه بعد حتماً باید در حوزه فرهنگ، هنر، تلویزیون و تولید، تجربه و دانش داشته باشد که ملاک ما برای انتخاب همکاران جدید حتماً همین موارد خواهد بود.

جبلی درباره سرانجام ماجرای هک صداوسیما و اینکه درباره آن اطلاع‌رسانی نشده است توضیح داد: بررسی‌هایی درباره هک سامانه‌های پخش اتفاق افتاد، خوشبختانه صداوسیما با آمادگی و توانمندی خوب همکاران ما در حوزه فنی حداقل ضربه ممکن را خورد. بررسی‌ها ادامه دارد نه فقط از طرف ما بلکه از طرف سازمان‌هایی که متخصص حوزه سایبری هستند چون علاوه بر موردی که برای صداوسیما پیش آمد موارد دیگری که در بقیه دستگاه‌ها پیش آمد و باعث هک سامانه‌ها شد در حال بررسی است و نتیجه قطعی را این دستگاه‌ها ان‌شالله اعلام می‌کنند.

وی درباره ساخت مستندی برای نادر طالب زاده بیان کرد: کمترین کاری که ما می‌توانیم درباره حاج نادر انجام دهیم ساخت مستند است. به نظرم ساخت مستند فقط رفع تکلیف است نه فقط درباره شخص حاج نادر طالب زاده بلکه درباره شیوه، مکتب و مرام حاج نادر باید بتوانیم کار خوب انجام دهیم.

رییس صداوسیما درباره ریزش مخاطبان صداوسیما و تأثیر تنگ‌تر شدن دایره مجریان تلویزیون و نام‌هایی که در چند وقت اخیر شنیده شده قرار است از تلویزیون حذف شوند، یادآور شد: من پیش از این هم گفته‌ام درهای صداوسیما بر روی تمام استعدادها و ظرفیت‌ها به ویژه کسانی که ایمان به فرهنگ و امانتداری مردم دارند باز است هیچ گاه این در بسته نشده و ان‌شالله بازتر می‌شود همه ظرفیت‌هایی که ایمان به این اصول دارند حتماً قدرشان را می‌دانیم و در سازمان هم از این سرمایه‌ها نگهداری می‌کنیم.

وی در پایان بیان کرد: مورد خاصی را که اشاره کردید دلیل بر این نمی‌شود که صداوسیما سیاستی برای قطع همکاری یا طرد عناصر داشته باشد. هدف ما این است که کل جامعه و ظرفیت‌ها را ببینیم و تلاش کنیم هرکسی را که در این مسیر می‌تواند ایفای نقش کند از او صیانت کرده و او را تقویت کنیم.

منبع: مهر

کد خبر: 1139362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =